Ten blog jest "przedłużeniem sklepu". Znajdziesz tu prace mojego autorstwa, które są lub były do nabycia w sklepie stacjonarnym. Gdybyś chciała kupić którąś z prac lub zamówić podobną napisz mi proszę o tym w komentarzach pod postem lub e mailem sagart@interia.pl , na pewno odpiszę :)

Agnieszkaniedziela, 31 lipca 2011

I znowu

kartki, tym razem "chrzcielne" ;-)czwartek, 28 lipca 2011

A'la vintage

Wrzucam na szybko (prawie jak zawsze :-) )kolejne karteczki. Tym razem zmierzyłam się ze stylem vintage, ale wyszła mi tylko namiastka. Kolejne myślę, że będą "starociowe"niedziela, 24 lipca 2011

Chwalę się

Jest mi ogromnie miło poinformować Was, że zostałam "MISTRZUNIEM" DECOUPAGE. Na forum PRACOWNIA dziewczyny zorganizowały wyzwanie pt. TRUSKAWKOWO no i nie mogła nie wziąść w nim udziału. Wysłałam tę oto pracę, która ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu wygrała ( w konkursie brały udział prawdziwe specjalistki w dekupażu).
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mnie i zachęcam do odwiedzenia forum. Spotkacie tam super dziewczyny gotowe do pomocy i zbawy.

DZIĘKUJĘ!!! sobota, 23 lipca 2011

WyzwanieKartka zrobiona na wyzwanie Kwiatu Dolnośląskiego, wg tej mapkiJest to moja najpierwsza praca wyzwaniowa, więc nie wiem czy dobrze podeszłam do tematu. Odkryłam (prawie Amerykę :-)), że takie mapki ogromie ułatwiają życie (Kasiu miałaś rację).

I jeszcze kilka ostatnich prac

BOX z torcikiem 
Karteczka i kopertówka ślubnaczwartek, 21 lipca 2011

Nie mam pomysłu na tytuł

więc będzie bez. Pisania też nie będzie bo pogoda nie nastraja. Będzie za to kilka ostatnio popełnionych prac.

Kolejna dawka boxów, miały być z torcikami, ale się rozmyśliłam


I jeszcze 2 sutaszowe wisiory poniedziałek, 18 lipca 2011

Trochę decu i trochę scrapu

Najpierw herbaciarka.
Herbaciarka ze szpachlówką na wieczku i pociapana patyną plus lakier na wysoki połysk.Oraz pudełeczko - exploding box z torcikiem wg cudownego przepisu mocca22
sobota, 16 lipca 2011

Identyfikator

Zapomniałam pokazać mój identyfikator, który zrobiłam na wyzwanie na zlot (przypomniała mi swoim postem Trzpiot)

Identyfikator to takie pomieszanie decu ze scrapem


czwartek, 14 lipca 2011

Jak w amoku

"tworzę" moje karteczki. Jeszcze jedna nie skończona a już następną zaczynam. Wycinam, kleję, przystawiam stempelki, dziurkuję, jednym słowem bawię się jak dziecko ;-) Polecam wszystkim taką zabawę!


środa, 13 lipca 2011

Papierków ciąg dalszy

Jak w tytule, papierkowa zabawa mnie pochłonęła. Na razie powstają kopertówki ale lada dzień to się pewnie zmieni :-)