Ten blog jest "przedłużeniem sklepu". Znajdziesz tu prace mojego autorstwa, które są lub były do nabycia w sklepie stacjonarnym. Gdybyś chciała kupić którąś z prac lub zamówić podobną napisz mi proszę o tym w komentarzach pod postem lub e mailem sagart@interia.pl , na pewno odpiszę :)

Agnieszkawtorek, 29 listopada 2011

Stroiki

na stół czyli zamiennik wianków, żeby nie było zbyt nudno :). W stroiczkach użyłam tych samych zdób co we wianuszkach. Od dzisiaj do kupienia TUTAJ, nie tylko stroiczki, ale i inne moje wytworki.

niedziela, 27 listopada 2011

Świąteczne kartki

z życzeniam popełniłam ostatnio, między jedną a drugą bombką.


środa, 23 listopada 2011

Kolejne bombki

tym razem szklane, wyklejone papierem ryżowym  i ozdobione kryształkami i innymi. Jakość zdjęć jest jaka jest, lepsze nie chcą wyjść niestety :(


niedziela, 20 listopada 2011

Wianki i wianuszki

Od jakiegoś czasu odwiedzam blog laboratorium flory i podziwiam jej przepiękne wianki. Tak bardzo mi się one podobają, że zapragnęłam również takowe poczynić. Oto co powstało z tych ispiracji


I jeszcze dwa malutkie


piątek, 18 listopada 2011

Nysa w bombce

Dzisiaj pokażę Wam moje miasto zamknięte w bombce. Na zdjęciach jest przedwojenna Nysa, oj jaka ona była piękna. Teraz też jest ładnie (można sobie pooglądać ), ale ja wolę tę dawniejszą.
Przepraszam od razu za jakość zdjęć, ale ani pogoda nie służy foceniu, ani kula nie jest łatwa do uchwycenia.


niedziela, 13 listopada 2011

Lampiony, cz.2

Tak jam obiecałam, dzisiaj lampiony z dużych kielichów
piątek, 11 listopada 2011

Lampionów

ostatnio narobiłam dość dużo. Już tak mam, że jak zacznę coś robić to w ilościach hurtowych. No bo co ja poradzę, że podoba mi sie tyle motywów serwetkowych i nie moge zdecydować się na jeden? A jak nie mogę wybrać tego jednego to robię ze wszystkich ;)

1. część pierwsza - małe kielichy


W następnym poście cz.2.
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i piękne komentarze. Milego dnia życzę.

poniedziałek, 7 listopada 2011

Migawki ze sklepu,

tak jak obiecałam. Sklep powiększył się troszkę, bo przeniosłam swój warsztacik do pomieszczenia obok. Dzięki temu zrobiło się bardziej przestrzennie. Nie wszystko udało się ująć na zdjęciach, dlatego dla lepszego obejrzenia zapraszam do sklepu w realu.
P.S.1. jeszcze trochę pustawo, ale pracuję już nad zapełnieniem każdej wolnej powierzchni ;)
P.S.2 zdjęcia nie najwyższych lotów za co przepraszam :)