Ten blog jest "przedłużeniem sklepu". Znajdziesz tu prace mojego autorstwa, które są lub były do nabycia w sklepie stacjonarnym. Gdybyś chciała kupić którąś z prac lub zamówić podobną napisz mi proszę o tym w komentarzach pod postem lub e mailem sagart@interia.pl , na pewno odpiszę :)

Agnieszkasobota, 20 października 2012

Sezon rozpoczęty

Wczoraj wspólnie z Elą przerzuciłam 16 kg koralików, rozłożyłam z 300 papierów do decu, wyłożyłam z pół tysiąca (no, coś koło tego ;)) serwetek. Sezon przedświateczny uważam za otwarty. Zapraszam do sklepu po nowości :)
niedziela, 14 października 2012

14.10 - Dzień Nauczyciela

Z okazji tego święta powstał taki oto noteso-kalendarz dla Pani Wychowawczyni. Aby lepiej się prezentował podczas wręczania otrzymał ozdobne pudełko.Życzę miłego niedzielnego popołudnia :)
Agnieszka

sobota, 6 października 2012

Szybko i dużo

Wrzucam jeszcze trochę biżu, bo nazbierało mi się tych prac a nie chcę żeby przepadły w czeluściach dysku :)

komplety na zamówienie

kolczyki - kryształki rivoli Swarovski


*jeszcze do kupienia


bransoletka szydełkowo - koralikowy wąż, efekt nauki pod okiem Kasi  "socysty" komplecik: bransoletka i kolczyki

*jeszcze do kupienia


i jeszcze jedna bransoletka

*jeszcze do kupienia

czwartek, 4 października 2012

Wracam

z decu. Nie, jeszcze nie z nowymi pracami, ale już na warsztacie zaczęło się coś dziać. Kilka a nawet kilkanaście prac ustawionych jest w kolejce. Dzisiaj zaś pudełeczko, powstało jakiś czas temu, jednak dopiero dzisiaj ujrzało światło dzienne :) Obrazeczek (wyszperany w sieci) przeniosłam za pomocą transferu (uwielbiam transfer), ranciki z lekka przetarłam. Kropki i kropy na wieku powstały po tym jak Ania z Decoupage Garden zdradziła jak się je robi. Musiałam oczywiście popróbować i choć nie są tak ładne jak jej to jednak bardzo mi się podobają.
Do następnego klikania, A.