Ten blog jest "przedłużeniem sklepu". Znajdziesz tu prace mojego autorstwa, które są lub były do nabycia w sklepie stacjonarnym. Gdybyś chciała kupić którąś z prac lub zamówić podobną napisz mi proszę o tym w komentarzach pod postem lub e mailem sagart@interia.pl , na pewno odpiszę :)

Agnieszkaniedziela, 25 listopada 2012

3,2,1...

zaczynam prezentację świątecznych prac . Na pierwszy rzut idą bombeczki. Trochę skromne, bo się jeszcze nie  rozkręciłam, kolejne będą bardziej wypasione :). W tym roku rządzi u mnie bulion, czyli drobniutkie, szklane kuleczki. Bardzo fajnie wyglądądają na bombkach, dają efekt oszronienia i ładnie odbijają światło. Nie braknie też sztucznego śniegu, domków miniaturek, lampionów i wianków. Będzie monotematycznie przez długi czas. Mam nadzieję, że Was nie zanudzę za bardzo :)Pozdrawiam zaglądających, Agnieszka

poniedziałek, 12 listopada 2012

Co by tu...

pokazać dzisiaj??? Prac mam caaałe mnóstwo, w różnych technikach. I karteczki, i skrzyneczki,  i koraliczki , i...bombeczki też już są :)  Oszczędzę Was jednak i nie zasypię bombasami.
Będzie decu :) Najpierw skrzynka na wino lub ew. coś innego. Powstała po tym jak Ewa opublikowała film instruktażowy  . Co prawda byłam na warsztatach u Ewy, ale zapomniało mi się już troszeczkę ;)
Kolejne to szkatułki na biżu 

i herbaciarkaTo na tyle, kolejne będą biżuty :)

Dziękuję wszystkim tutaj zaglądającym, Agnieszka :)niedziela, 4 listopada 2012

a`la france elegance

Oj wypadłam ja z obiegu, oj wypadłam i nic nie wskazuje na to, że ma się coś polepszyć ;( Nie znaczy to jednak, że nic nie działałam w rękoczynach, wręcz odwrotnie. Prac powstało całe mnóstwo, w różnych technikach. Dzisiaj decu, skrzyneczki a`la france elegance. Prościutkie, z naklejoną całą serwetką wylakierowane na mat.
Dziękuję wszystkim, którzy mimo wszystko tu zaglądają i nwet pozostawią dobre słowo
A.S.