Ten blog jest "przedłużeniem sklepu". Znajdziesz tu prace mojego autorstwa, które są lub były do nabycia w sklepie stacjonarnym. Gdybyś chciała kupić którąś z prac lub zamówić podobną napisz mi proszę o tym w komentarzach pod postem lub e mailem sagart@interia.pl , na pewno odpiszę :)

Agnieszkapiątek, 25 stycznia 2013

Króliś i spółka

Lubię od czasu do czasu zasiąść do maszyny i szyć. Nie mam wielkiej wprawy w szyciu i prace, które powstają są dosyć proste. Gdybym miała trochę więcej czasu wolnego, ah gdybym miała to zaprzyjaźniłabym się mocniej z maszyną i szyłabym, szyła...(akurat!)  :) No ale nie mam, więc jest jak jest

Oto królik dla Filipka


polarowe misiaki


łosiu


Dziękuję za uwagę i do następnego, A.
:)

niedziela, 20 stycznia 2013

Jestem, jestem

i omiatam pajęczyny. Zaniedbałam mój blog, nie pisałam i nie bywałam u Was, za co BARDZO, BARDZO PRZEPRASZAM :) i obiecuję poprawę :) A co u mnie? Dzieje się dużo, głowę mam pełną pomysłów, dopracowuję nowe temty warsztatów (tym razem koralikowe), uzupełniam asortyment sklepu i wiele, wiele innych, trochę przyziemnych spraw, którymi nie będę Was zanudzać.
Pisanie było, więc trochę oglądania. Szkatułki, mocno postarzone i "styrane życiem" :)Dziękuję wszystkim zaglądającym i piszącym za dobre słowo, Agnieszka.

czwartek, 3 stycznia 2013

PROŚBA :)

Jak wiecie już niedługo WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, bardzo, ale to bardzo potrzebna akcja. Dzięki niej jest między nami mój maleńki bratanek Filipek. Chłopczyk przyszedł na świat dużo, dużo za szybko, ważył zaledwie 700g, i gdyby nie aparatura zakupiona przez WOŚP jego szanse na bycie z nami byłyby nikłe. A tak ma już 3 miesiące i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Dlatego moja gorąca prośba o wspieranie tej pięknej akcji, w każdy możliwy sposób. Oczywiście że finansowo byłoby najlepiej, ale życie jest życie i różnie to bywa. Pomóc też można poprzez nagłaśnianie różnych akcji, udostępnianie na swoich blogach, profilach społecznościowych i gdziekolwiek indziej, żeby tylko jak najwięcej ludzi sie o nich dowiedziało. Ja Was proszę o udostępnienie aukcji z piękną biżuterią, która powstała dzięki wspaniałym dziewczynom z grup fejsbukowych (sutaszowej i koralikowej).

Linki do aukcji Z góry dziękuję Wam za zaangażowanie, wierzę że akcja przyniesie sporo grosza i to Wy też sie do tego przyczynicie. Buziole wielkie, Agnieszka.